Powered by Drupal, an open source content management system

User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/baronet-knihy.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

výroby

Přehled dnešní výroby různorodých pružin

Submitted by admin on Tue, 05/15/2018 - 12:24
průmyslová krajina
Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com
Produkce pružin dává možnost fungování velkého počtu různorodých strojů a přístrojů. Jsou přitomné tř. v hodinkách, zámcích do garážových vrat, motorech a v rostoucí míře - hobbystickém zboží. Když důležité je získání správně fungujícího mechanismu, dobrá pružina je v dnešní době nezbytnost – z tohoto důvodu v ČR mnoho pozoruhodných továren a podníků se věnuje jejich produkci a prodeji, zároveň kusovou a sériovou.

Úkoly mnohých typů pružin v průmyslu

Submitted by admin on Fri, 04/15/2016 - 11:43
pružiny
Autor: http://pixabay.com/
Źródło: http://pixabay.com/
Pružina je nezbytnost v mnohých odvětvích výroby od století, ačkoliv její tvary, látky a přitomnost některých dodatečních vlastností se střídaly v průběhu let. Dřívěj populární pružina kovová ve tvaru spirály je do dnešní doby přitomná, ale kromě nich v průmyslu se používá rovněž těžké pružiny kroužkové, maličké z hedvábních vlaken, a velice rozpínavé pružiny pryžové. Jsou rovněž nejednou dělené na příklad podle tvarů, buď úkolů – začínajíc od pružin ve tvaru talíře a kroužkových, nezbytných hlavně v bezpečnostních systémech a izolaci vůči nárazům, a končíc na maličkých pružinách zkrutných, přitomných ve docela malých mechanismech.
Syndicate content
Drupal theme by Kiwi Themes.